Yer: Ankara

Tarih: 16.07.2015


Türk Ocakları Genel Merkezi ve Türk Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın ortaklaşa sürdürdüğü "Bu Ramazan'da Elini Türkmen Kardeşine Uzat" yardım kampanyasının üçüncü ayağında toplanan fitre, zekat ve bağışlar Ankara Mamak ve Yenimahalle'de yaşamakta olan 104 yetim Türkmen ailesine nakdi olarak iletildi.

 

Mamak'taki dağıtıma Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz, Genel Sekreter Yardımcısı ve Yardım Kampanyası Koordinatörü Osman Oktay, Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Bülent Aksoy ve Türkmen temsilcisi Haydar Ali Şeyh katıldı.

 

Ayrıca kampanyanın ikinci ayağında toplanan yardımlar Gaziantep, Hatay ve Osmaniye'deki Türkmen soydaşlarımıza Türk Ocakları Şubeleri tarafından iletildi. 

 

Türk Ocakları Genel Merkezi ve Türk Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak Ramazan boyunca yardım kampanyamıza katılan ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz.

 

Yardım kampanyamız, sürekli ihtiyaç hasıl olduğundan Ramazan'dan da sonra devam edecektir. Ramazan'dan sonra da mutad olarak toplanan bağışlar Türkmen soydaşlarımıza ulaştırılacaktır.

 


PAYLAŞ

Resim Galerisi