Büyük Türk milletinin tarihinin en zor zamanlarından birini yaşıyor. Her gün her saat ülkemizin bir yerinden kahraman evlatlarımızın şehadet haberi ya da vatandaşlarımıza yönelik yapılan hain terör saldırılarının haberi geliyor. Yüreğimiz yanıyor. Maalesef yıllardır yaptığımız uyarıların "haklılığına" tanık oluyor. Keşke biz sahte çözüm süreçlerine yaptığımız eleştirilerde haklı çıkmasaydık da bu vatan evlatları toprağa düşmeselerdi.

 

Çok kısa süreler içerisinde Van, Mardin, Aktütün ve Şanlıurfa'dan şehit haberleri aldık. Asker, polis ve geçici köy korucusu kahramanlarımız şehit oldular. Aziz şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar, aziz milletimize ise başsağlığı diliyoruz.

 

Van'dan aldığımız bir şehit haberi ise aslında bize Türk milletinin sınırlarının Edirne'de ya da Kars'ta bitmediğini bir kez daha gösterdi. Erciş'te hainlerin yaptığı saldırıda şehit olan kahramanlarımızdan biri olan geçici köy korucusu Turanbeg Günocak, bir Kırgız Türküydü. Ulupamir köyünden olan şehit Turanbeg, bize bu milletin ne kadar köklü ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha hatırlattı.

 

Büyük Türk milletine bir kez daha başsağlığı diliyor, ülkemizi idare edenlere ve yetkililere terörle tavizsiz mücadele çağrımızı yeniliyoruz.

 

Allah Türk ordusu'nu, Türk polisini ve Türk milletini ihanet şebekelerine karşı muzaffer elesin.


PAYLAŞ