2017-2018 Eğitim Ve Akademik Takvimi İçerisinde Lise Ve Üniversite Öğrencilerine Yönelik Makale Yarışması Ödülleri 30 Mayıs 2018 Günü İftar Yemeğinde Dağıtıldı.

Her Yıl Bir Büyük Türk Bilgi Şölenleri Kapsamında Üniversite Ve Lise Öğrencilerini Kültürel Anlamda Daha Donanımlı Olmalarını Sağlamak Amacıyla Açılmış Olan Kompozisyon- Makale Yarışması Seçici Kurul Tarafından Değerlendirildikten Sonra Ödüle Layık Görülenlere Hak Ettikleri Ücretler Ve Başarı Sertifikaları Takdim Edildi.

Cengiz Aytmatov’u Okumanın Günümüz Dünyası İçin Anlamı Ve Bir Romanının Tahlili Konularını İçeren Yarışmacıların Katıldığı İftar Yemeğine; Uludağ Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet YÜCE, Bursa Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nurettin ACIR, Hars Heyeti Başkanı Prof. Dr. Mustafa CEMİLOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri,Prof. Dr. Selçuk KIRLI, Prof. Dr. Mehmet ZARİFOĞLU, Prof. Dr. Alev Sınar UĞURLU, Dr. M. Mete ATEŞ, Av. Nadir ÜLKER, Anestejist Eray YÜCEYURT Ve Hamit SARAÇ eşleriyle Birlikte Katıldılar.

Okul İdarecileri Ve Öğrenci Velilerinin De Onurlandırdığı İftar Yemeği Sonunda; Prof. Dr. Mustafa CEMİLOĞLU  Yarışmalara Katılım Sağlayan Öğrencilere Teşekkürlerini Ve Tavsiyelerini Sunduktan Sonra Dr. M.Mete ATEŞ’in Takdimleri İle Ödüller Dağıtıldı.


PAYLAŞ