Türk Ocakları Isparta Şubesi’nin 10.Olağan Genel Kurulu 10.01.2015 Cumartesi günü Ocak binası Prof. Dr. Turan Yazgan Konferans salonunda yapıldı.

 

Çeşitli sivil toplum kuruluş başkanlarının katıldığı, yoğun katılımın olduğu Genel kurulda Ocak Başkanı Op.Dr.Levent Başyiğit'in açılış konuşması sonrası Divan Başkanlığına Türk Ocağı üyesi, Kent Konseyi Başkanı Prof .Dr. Mahmut Bülbül,Yardımcılıklarına da Eğitimciler Şaban İliksiz ve İsmail Uzun seçildiler.Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Türk Milliyetçisi,Türk Ocaklı Gazi M. Kemal Atatürk,silah arkadaşları, Şehitlerimiz ile Hak'ka yürüyen  Türk Ocağı kurucuları ve Genel Başkanları için bir Fatiha süresince yapılan saygı duruşu sonrası İstiklal Marşı okundu.

 

Faaliyet  ve Denetleme raporları; okunması, tartışılması, Mali durumun okunması ve Tahmini bütçenin açıklanması sonrası yapılan oylamada ibra edildi. Dilek ve temenniler konuşmalarında Isparta Türk Ocağı’nın en aktif sivil toplum kuruluşu olduğu görüşü genel bir kabul görerek bu çalışmaların devamı dile getirildi. Tek listenin olduğu seçim sonrası Yönetimin görev dağılımı da şu şekilde oluştu.

 

YÖNETİM KURULU:

                              

Başkan: Op. Dr. Levent Başyiğit

Başkan Yrd: Prof. Dr. Timuçin Kodaman

Sekreter: Erkan Türker

Muhasip: Muharrem Bardak

Üye: Mustafa Tekin

Üye: Ömer Büyükçulcu

Üye: Faruk Cabıoğlu

 

DENETLEME KURULU:

                                

Başkan: Ahmet Aydoğdu

Üye: Şaban İliksiz

Üye: Sabit Alpaslan

 

GENEL MERKEZ DELEGELERİ:

 

Op. Dr. Levent Başyiğit

Erkan Türker

Mustafa Tekin

 

 


PAYLAŞ