Türk Ocakları Derneği Şanlıurfa Şubesi  6. Olağan Genel Kurul Toplantısını yapmak üzere 06.02.2016  Cumartesi günü, saat:13:00’de ilimiz  Ziyaeddin Akbulut İş hanı 13 numaralı dernek binasında  toplandı. 

 

Gündemin üçüncü maddesi gereğince Atatürk ve Türk Büyükleri ile Aziz Şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşu yapıldıktan sonra İstiklal Marşı okunmasına müteakip gündemin dördüncü maddesine geçildi. Faaliyet ve denetleme raporları okunmasından sonra, gündemin beşinci maddesi gereği raporların görüşülmesi ve ibra edilmesinden sonra, Gündemin altıncı maddesi gereğince yeni Yönetim ve Denetim Kurulu seçimine tek liste olarak geçildi. Yapılan açık oylama neticesinde,

 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

01

CEMİL DEMİR

01

RECAİ ÇELİK

02

ORAL OLTULU

02

AZİZ KARAKOYUNLU

03

BÜLENT SERT

03

MEHTAP GÜL ALTAŞ

04

MEHMET MURAT ÖĞÜTCAN

04

ENVER AKKAYA

05

MUSTAFA HAKKI AYDOĞDU

05

MEHMET KARABULUT

06

ŞAHABETTİN GÜLTEKİN

06

FATİH KURT

07

MEHMET ORAK

07

SEYDİ  KARAÇİZMELİ

 

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

01

HÜSEYİN ÖTEGEÇELİ

01

HİKMET KARAKUŞ

02

YUNUS KEKİL

02

ÖMER ALATAŞ

03

HÜSEYİN KOLSUZOĞLU

03

OSMAN SEDAT ALGAN

 

GENEL KURUL DELEGELİKLERİ

01

CEMİL DEMİR

02

RECAİ ÇELİK

03

MEHTAP GÜL ALTAŞ

 

            Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu asil ve yedek üyeleri ve Merkez Genel Kurul Delegelikleri oy çokluğu ile seçilmişlerdir.

 

            Gündemin yedinci maddesi gereğince dilek ve temenniler bölümünde, Dernek Başkanı Cemil DEMİR söz alarak Yönetim Kuruluna yeni seçilen üyeler ile Genel Kurul üyelerine teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının birlik ve beraberlik içinde devamı temennisinde bulundu.


PAYLAŞ