Büyük Türk milleti tarihinin en zor dönemlerinden birinden geçmektedir. Uzun yıllardır çeşitli isimlerle devletimizi ve milletimizi hedef alan şer odakları, 15 Temmuz FETÖ/PDY hain darbe girişimi ve sonrasında saldırılarını arttırmış durumdadır. FETÖ, PKK, IŞİD, DHKPC vb.  terör örgütleri topyekûn Türk milletini hedef almaktadır.

 

İhanet odakları bugün de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef almıştır. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna Artvin’in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine gittiği sırada Yanıklı Köyü yakınlarında ateş açılmış, açılan ateşe korumaların karşılık vermesi sonucu çatışma çıkmıştır. Çatışmada bir askerimiz şehit olmuş, iki askerimiz de yaralanmıştır. Öncelikle şehidimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyoruz.

 

Sayın Kılıçdaroğlu ve arkadaşlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bu hain saldırıyı şiddetle kınıyoruz.

 

Bu saldırı Sayın Kılıçdaroğlu’nun şahsında Türk demokrasisine ve Türk milletine yapılmıştır. Milletimiz bu saldırıyı yapan hain odakları ve arkalarındaki güçleri çok iyi tanımaktadır. Onlardan hesap soracak güç ve kudrete de sahiptir. Kurulan bu tuzaklar eninde sonunda milletimiz tarafından bozulacaktır. Bize düşen en önemli görev, böylesine hassas bir dönemde, nifak ve fitne odaklarına karşı birlik ve beraberlik içinde hareket etmektir.

 

TÜRK OCAKLARI GENEL MERKEZİ


PAYLAŞ