Yer: Ülkü Ocakları Genel Merkezi

Tarih: 07.05.2015


Türk Ocakları Genel Merkez Gençlik Kolları yönetimi Ülkü Ocakları Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette Ülkü Ocakları Genel Merkezi’ne, Türk Yurdu Dergisi’nin  “Milliyetçilik Özel Sayısı” ve son sayılarından oluşan dergiler set halinde, Ülkü Ocakları teşkilatlarına gönderilmek üzere hediye edildi.

 

Gençlik Kolları Genel Koordinatör Yardımcısı Fatih Mehmet Kaya, Genel Sekreter Mücahit Doğan ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Hasan Kumkale’yi, teşkilatlandırma birimini, basın birimini ve ortaöğretim birimini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu. Türk Yurdu Dergisi, Türk Yurdu Haber internet sitesi ve Gençlik kollarının çalışmaları üzerine fikir alışverişi yapılan ziyarette ayrıca Türk Yurdu Dergisi Genel Yayın Müdürü Fahri Atasoy’un ve Gençlik Kolları Genel Koordinatörü Mehmet Gülsün’ün de selamları Ülkü Ocakları yöneticilerine iletildi.

 

Ülkü Ocakları ve Türk Ocakları’nın aynı düşünce dünyasından geldiği ve Türk milliytçiliği davasına hizmet ettiği noktasındaki düşüncelerle yapılan istişarelerin ardından heyetler hatıra fotoğrafı çektirdi. Gençlik Kollarımız daha sonra Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nden ayrıldı.


PAYLAŞ