Genel Başkanımız Prof. Dr. Mehmet Öz ve yönetim kurulu üyelerimizden oluşan heyet Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk'u ziyaret etti. Ziyarette Türk Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Şahingöz, Genel Sekreter Doç. Dr. Emrah Şenel, Genel Muhasip Aziz Kamil Yılmaz ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Asım Mutlu hazır bulundular.

 

Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi'nde yapılan ziyarette Genel Başkan İsmail Koncuk ile ülke meseleleri, coğrafyamızda yaşanan kaos ortamı ve milliyetçi kuruluşlar hakkında istişareler yapıldı. 

 

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Ocakları'nın milliyetçi kuruluşların ortak çalışmalar ortaya koymasında öncü olması gerektiği ve birlikte daha çok projeye imza atılması gerektiği fikrinin ön plana çıktığı görüşmede, Koncuk özellikle Türk Ocaklarının son dönemde yürttüğü Irak ve Suriye Türkmenlerine yardım kampanyasının önemine vurgu yaptı. Koncuk, "Suriye'de zor durumda bulunan ve yaşam savaşı veren Türkmen kardeşlerimize yönelik olarak Türk Ocakları tarafından yapılan yardım kampanyasına Türkiye Kamu-Sen olarak destek veriyoruz.  Tüm teşkilatımızı "HALEP'İN SON ÇIĞLIĞINA SES VER!" kampanyasını desteklemeye davet ediyorum" dedi.

 

 

 

 

 


PAYLAŞ