Yer: Makromarket

Tarih: 04.11.2015


Türk Ocakları Genel Merkezi ve Türk Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın işbirliğiyle gerçekleştirilen 2015 yılı Kurban bağışı kampanyası kapsamında önemli katkılar sunan Makromarket’e teşekkür ziyareti yapıldı.

 

Kampanya kapsamındaki toplam 138 adet bağış kurbanının hiç bir ücret alınmadan kesilmesi, paketlenmesi ve kendi araçları ile Ankara'nın çeşitli bölgelerinde yaşamaya çalışan Irak Türkmeni ailelere ulaştırılmasını sağlayan Makromarket üst yönetimine yapılan ziyarete Türk Ocakları Onursal Genel Başkanı Nuri Gürgür, Vakıf Başkanı Prof.Dr. Orhan Kavuncu, Türk Ocakları Genel Sekreter Yardımcısı Osman Oktay ve Danışma Kurulu Üyesi Kerim Ünal'dan oluşan heyet katılmıştır.  Heyet Makromarket Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Songör, Yönetim Kurulu Üyeleri Şeref Songör , Osman Songör ve Mustafa Songör’e,  satın alma direktörü İdris Songör’e teşekkür plaketlerini takdim etti.

 Ziyarette, Nuri Gürgür, “ülkemizin güzide kuruluşlarından olan Makromarket'in Türk Ocakları’nın bağış kurbanlarının kesilmesi, dağıtılması ve buna ilave olarak, maddi katkıda bulunulmasının her türlü takdirin üstünde olduğundan bahisle, şükran duyuyoruz " dedi. Gürgür, devamla "sadece Ankara'da her türlü yardıma muhtaç, yaklaşık 5 bin ailede 25 bin insan bulunmaktadır "dedi.  Türk Ocakları, TOBB, ATO gibi kuruluşlar başta olmak üzere bazı STK'ların da yardımcı olduklarını sözlerine ekledi.  Makro Market Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Songör de "Türk Ocakları heyetinin nazik ziyaretinden çok memnun olduk. Biz önümüzdeki dönemde ve her dönemde, Türk Ocağının bu tür çalışmalarının yanında olmaya devam edeceğiz" belirtti. Songör ayrıca, Makromarket olarak zaman, zaman Türkmenlere değişik yardımlarda bulunacaklarını" ifade etti. Çok samimi bir ortamda cereyan eden ziyaret, Makromarket tarafından ikram edilen öğle yemeği ile sona erdi.


PAYLAŞ

Resim Galerisi