Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet ÖZ ve Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 

Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz, “Çalışma hayatı ve milli meselelerde Türkiye Kamu-Sen’in duruşu son derece nettir. Bu alanlardaki çalışmaları ve katkıları ortadadır. Bundan sonraki süreçte de Türkiye Kamu-Sen’le her zaman ortak çalışmalara imza atacağımıza inanıyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ise, Türk Ocakları Genel Başkanı ve heyetinin ziyaretinden mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Bölgesel şartların her geçen gün daha da zora girdiği bir dönemde bulunduğumuz coğrafyada Türklük şuurunu kendine şiar edinen ve bu bilinci toplumun her kesimiyle paylaşan Türk Ocaklarının yüklendiği misyonu son derece önemsiyoruz. Bu milletin dertleriyle yoğrulan, milli ve manevi her konuda tarafı sadece devletinden ve milletinden yana olan Türkiye Kamu-Sen her zaman Türk Ocakları ile güzel ve başarılı çalışmalara imza atmaya devam edecektir. Kıymetli heyetinizin ziyaretinden dolayı bir kez daha camiamız adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


PAYLAŞ