Türk Ocakları Polatlı Şubesi, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı harekatında görev alan Mehmetçiklere moral vermek amacıyla mektup kampanyası düzenledi. 

Türk Ocakları Polatlı Şubesi Başkanı İlhan Dereköy, düzenledikleri mektup kampanyasına ilişkin basın açıklamasında bulundu. Dereköy; “Türk Ocakları Polatlı Şubemiz Afrin’de kahraman ordumuzun  yaptığı harekatta görev alan Mehmetçiklerimize moral ve yanlarında olduğumuzu ifade etmek için mektup kampanyası düzenledi. Malumunuz orada  kahraman Mehmetçiğimiz vatan müdafaası için canı pahasına mücadele ediyor.

Adeta düğüne gider gibi savaşa gidiyorlar. Buradan yediden yetmişe tüm Polatlı halkından ricada bulunmak istiyorum. Kahraman Mehmetçiklerimize hislerinizi, duygularınızı ve onların yanlarında dualarınızla olduğunuzu  ifade eden mektuplar yazınız. Özellikle çocuklarınıza yazdıracağınız bu mektuplar çocuklarınızın milli şuurun kuvvetlenmesi ve vatan sevgisinin güçlenmesinde etkili olacaktır. Okullarımızın yarıyıl  tatilinde olması nedeniyle ben buradan tüm anne babalardan bu konuda ricada bulunuyorum. Lütfen çocuklarımızın o saf temiz duygularıyla mektup yazdıralım. Polatlı Huzurevinde kalan büyüklerimizden destek istedik. Özel eğitim kurumları ve etüt merkezlerinde eğitim faaliyetleri kısmen devam ettiğinden onlardan destek istedik. Görüşebildiğimiz Işın yaman ve Uğur koleji, başarı, doruk ve sınav etüt merkezleri destek olacaklarını ifade ettiler. Diğer etüt merkezlerinden de bu noktada destek istiyoruz. Mektuplarınızı 27 Ocak 2018 Cumartesi günü Türk Ocakları Polatlı Şubemizde kabul edeceğiz ve 29 Ocak Pazartesi günü Mehmetçiklerimize göndereceğiz. Bu vesileyle tekraren Kahraman ordumuzun ülkemizin barış ve güvenliği için düzenlediği bu harekatta Cenab-ı Allah yar ve yardımcısı olsun Ordumuzu muzaffer eylesin. Dualarımız kahraman ordumuzla. Yaşasın Büyük Türk Milleti, Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Yaşasın Türk Ordusu, Ne Mutlu Türk’üm Diyene.”dedi.


PAYLAŞ